Masz konto? Zaloguj się

Kilka słów o SwingHub.pl

Anonse erotyczne towarzyskie

Portal SwingHub.pl powstał aby łączyć ze sobą ludzi realnych i poważnie podchodzących do sprawy.

Na SwingHub.pl aby otrzymać odznakę profilu zweryfikowanego należy wysłać własne zdjęcie w pewnej konfiguracji co potwierdza nam , że profil jest prowadzony przez realnego użytkownika. A tym samym dajemy Wam gwarancję, że profile z odznaką weryfikacji są realne i prawdziwe.

Kolejną dużą barierą dla wszelkich dowcipnisiów i niezdecydowanych oraz gawędziarzy erotomanów jest bariera finansowa. SwingHub.pl to ekskluzywne miejsce dla realnych osób i staramy sie aby utrzymać poziom. Mamy nadzieję, że popieracie nasze metody weryfikacyjne i cieszycie się z kontaktu z innymi realnymi ludźmi :) Miłej zabawy!


SwingHub to jedyny portal w Polsce gdzie każdy profil jest weryfikowany dzięki czemu masz pewność, że osoby z etykietą weryfikacji istnieją naprawdę! Skupiamy na portalu panie, panów, pary, osoby biseksualne, homoseksualne, grupy i kluby. Udostępniamy równiez zamieszczanie anonsów erotycznych dla Pań i Panów chcących zarabiac na swych usługach. Portal ma na celu skupiać ludzi lubiących zabawy swingers, dobry sex i dobra zabawę. Dołącz do nas i baw sie dobrze!

Anonse erotyczne towarzyskie. Ekskluzywne miejsce spotkań! Tylko realne osoby z Warszawy i Polski! Anonse towarzyskie par, grup, anonse erotyczne pań i panów.


Swinging (czasem nazywany swingującym stylem życia albo swingowaniem) – niemonogamiczna forma aktywności seksualnej, traktowana zwykle jak każda inna aktywność, która może być doświadczana w małżeństwie. W przeciwieństwie do otwartych małżeństw z lat siedemdziesiątych XX wieku, czy poliamorii, w swingingu na pierwszym planie istotna jest emocjonalna monogamia lub miłosna relacja z małżonkiem. Swingowanie odbywa się zazwyczaj w obecności małżonka i wymaga jego zgody na tego rodzaju doświadczenie. Pomimo tego, że swingersi często zostają przyjaciółmi z innymi parami, to istnieją reguły ograniczające ich zaangażowanie emocjonalne z osobami spoza małżeństwa. Zwolennicy uważają, że stosunki seksualne z osobą inna niż współmałżonek poprawia relacje seksualne i emocjonalne w związku. Na podstawie dwóch badań oszacowano, że od 2 do 4% małżeństw może angażować się okazjonalnie w swinging. Inne dane wskazują, że ta forma aktywności seksualnej dotyczy około 1% par.