Masz konto? Zaloguj się

Ważny komunikat! Zmiany na SwingHub!

15 maj 2020, 11:51:18

Od kilku dni możecie zauważyć problemy z działaniem portalu. Jest to związane ze zmiana właściciela serwisu oraz pracami modernizacyjnymi związanymi z portalem i serwerem. W ciągu najbliższych kilku dni wszystko powinno wrócić do normy. Bawcie się i poznawajcie nowe osoby!

Ważny komunikat! Zmiany na SwingHub!

Najnowsze wiadomości:
20 Seks-porad, które sprawią, że zostaniesz ekspertem!
Zapewne Twoje życie seksualne jest w porządku, ale na pewno czasem łapiesz się na myśleniu, czy nie ma tricków na postawienie go na poziom wyżej. Cóż, na pewno znajdzie się kilka wskazówek, które przeniosą Ciebie i Twojego partnera na nieznane jeszcze terytorium przyjemności. Poniżej przedstawiamy kilka sztuczek, które pozwolą Ci pokazać, że to nie wszystko na co Cię stać!
5 maj 2020, 00:02:44
Masz ładne foto? Wygraj 5000 zł i roczny abonament!
Masz ładne zdjęcie? Super! Dodaj je do konkursu i zgarnij 5000 zł i roczny abonament PREMIUM! 
28 kwi 2020, 00:24:08
Wielka kwarantannowa promocja na abonamenty! Sprawdź!
Z powodu kwarantanny postanowiliśmy znacznie obniżyć czasowo ceny abonamentów w SwingHub! Sprawdź koniecznie i wybierz pakiet idealny dla siebie! Poznawaj nowe, realne osoby i ciesz się życiem! Zachęcamy również do dołączania do grup tworzonych przez użytkowników i czytania newsów gdzie możecie dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy z zakresu seksu. 
22 kwi 2020, 22:11:49
Czy koronawirusem można zarazić się podczas seksu?
Zastanawiacie się, czy koronawirusem można zarazić się podczas seksu? Cóż, odpowiedź jest prosta - można. Wirus przenosi się drogą kropelkową, a więc zwykły pocałunek, nie mówiąc już o penetracji, w zupełności wystarczy, żeby się zarazić. Ale... No właśnie, czy jest jakieś ale?
20 kwi 2020, 00:31:26
Pozycje analne - która jest najlepsza? Charakterystyka
Pozycje analne wykorzystywane są w sypialni przez te pary, które zaspokajają swoje potrzeby seksualne poprzez penetrację odbytu. Pozycje w seksie analnym służą parom zarówno hetero-, jak i homoseksualnym. Najlepsze pozycje analne? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi – wszystko zależy od indywidualnych doświadczeń.
20 kwi 2020, 00:15:44
Zobacz wszystkie newsy