Masz konto? Zaloguj się

Nowości na SwingHub! Nowe funkcje i podstrony! Sprawdź!

10 kwi 2020, 13:43:29

SwingHub rozwija sie z każdym dniem dlatego ciągle ulepszamy portal jeśli chodzi o jego działanie systemowe oraz funkcjonalności!

Nowości na SwingHub! Nowe funkcje i podstrony! Sprawdź!

Od kilku dni maja Państwo do dyspozycji opcję tworzenia i dołączania do grup tworzonych przez Was samych! Grupy dostępne sa z poziomu menu oraz tutaj. Dodatkowo jeśli macie ochotę dowiedzieć się czegoś ciekawego zachęcamy Was do czytania newsów dostępnych z panelu menu po kliknięciu w swój avatar lub bezpośrednio tutaj. Znajdziecie tam ciekawe artykuły i informacje związane z portalem. Postaramy się systematycznie dodawać ciekawe treści związane z życiem seksualnym.

Kolejną ważną funkcjonalnością w SwingHub jest możliwość przesyłania zdjęć w wiadomościach prywatnych. Funkcja ta została uruchomiona na Państwa życzenie ponieważ otrzymywaliśmy mnóstwo wiadomości z pytaniem jak można przesyłac zdjęcia innym użytkownikom. Od teraz juz możecie to robić wchodząc w wiadomości i rozpoczętą konwersację na dole jest ikona zdjęcia, która pozwala dodać zdjęcie do przesłania.

Mamy plany na kolejne udogodnienia ale to niebawem.

Życzymy udanej zabawy!

Najnowsze wiadomości:
Sex randki Katowice
Chcesz się umówić na randkę w Katowicach? Nie wiesz, gdzie szukać chętnych osób? Odwiedź Swinghub.pl i już teraz spotkaj się z innymi fanami seksu.
19 sie 2020, 17:02:35 Sex randki Kraków
Umów się na udaną sex randkę w Krakowie! Już teraz dołącz do społeczności Swinghub.pl. Odnajdź najlepsze laski i facetów w Twojej najbliższej okolicy!
19 sie 2020, 16:59:53 Sex randki Olsztyn
Przestań błądzić w poszukiwaniu towarzystwa na wieczór. Już teraz dołącz do społeczności Swignhub.pl i umów się w Olsztynie na ostre sex spotkanie!
19 sie 2020, 16:56:31 Sex randki Białystok
Poszukujesz w Białymstoku osób chętnych na jednorazowe spotkania? A może interesują Cię dłuższe relacje? Zarejestruj się już teraz na Swinghub.pl!
19 sie 2020, 16:52:21 Sex randki Kielce
Dołącz do rosnącej społeczności Swinghub.pl – odnajdź idealnych partnerów na sex randkę w Kielcach i baw się tak, jak lubisz najbardziej!
19 sie 2020, 16:50:00 Zobacz wszystkie newsy