Masz konto? Zaloguj się

Czy koronawirusem można zarazić się podczas seksu?

20 kwi 2020, 00:31:26

Zastanawiacie się, czy koronawirusem można zarazić się podczas seksu? Cóż, odpowiedź jest prosta - można. Wirus przenosi się drogą kropelkową, a więc zwykły pocałunek, nie mówiąc już o penetracji, w zupełności wystarczy, żeby się zarazić. Ale... No właśnie, czy jest jakieś ale?

Czy koronawirusem można zarazić się podczas seksu?

Oczywiście, że jest ale! Seks jest zdrowy, poprawia pracę układu krwionośnego, a także wzmacnia naszą odporność. Dodatkowo orgazm pomaga rozładować emocje, pozbyć się stresu. Seksuolodzy zapewniają, że seks w okresie przymusowego pobytu w domu to dobre rozwiązanie bez względu na wiek. 

Czy koronawirusem można zarazić się podczas seksu?

Niestety - jeśli mamy podejrzenia, że możemy być nosicielami wirusa, to bezwzględnie powinniśmy się izolować od innych. Dotyczy to także zbliżeń seksualnych! Nie mówiąc już o tym, że powinniśmy dezynfekować sztućce po sobie, kaszleć w rękaw i zasłaniać usta i nos przy kichaniu. Wirus roznosi się na znacznie większą odległość niż 1,5 metra - nawet do 8 metrów! A dodatkowo jest dość żywotny, jeśli chodzi o jego przeżycie na tkaninach...

Dlatego osoby chore powinny się izolować. Natomiast osoby, które są zamknięte w domach mogą bez obaw uprawiać seks. A seks to zdrowie.

Czy koronawirusem można zarazić się podczas seksu?

Najnowsze wiadomości:
Sex randki Katowice
Chcesz się umówić na randkę w Katowicach? Nie wiesz, gdzie szukać chętnych osób? Odwiedź Swinghub.pl i już teraz spotkaj się z innymi fanami seksu.
19 sie 2020, 17:02:35 Sex randki Kraków
Umów się na udaną sex randkę w Krakowie! Już teraz dołącz do społeczności Swinghub.pl. Odnajdź najlepsze laski i facetów w Twojej najbliższej okolicy!
19 sie 2020, 16:59:53 Sex randki Olsztyn
Przestań błądzić w poszukiwaniu towarzystwa na wieczór. Już teraz dołącz do społeczności Swignhub.pl i umów się w Olsztynie na ostre sex spotkanie!
19 sie 2020, 16:56:31 Sex randki Białystok
Poszukujesz w Białymstoku osób chętnych na jednorazowe spotkania? A może interesują Cię dłuższe relacje? Zarejestruj się już teraz na Swinghub.pl!
19 sie 2020, 16:52:21 Sex randki Kielce
Dołącz do rosnącej społeczności Swinghub.pl – odnajdź idealnych partnerów na sex randkę w Kielcach i baw się tak, jak lubisz najbardziej!
19 sie 2020, 16:50:00 Zobacz wszystkie newsy