Masz konto? Zaloguj się

14 krótkich ciekawostek o seksie

13 kwi 2020, 16:32:18

Krótko (czyli tak jak u niektórych z nas) i na temat. Może znajdziecie w tym zestawieniu coś, o czym jeszcze nie wiedzieliście.

14 krótkich ciekawostek o seksie

1. W starożytnym Rzymie prostytucja była uważana za normalny zawód, a zajmujące się nią kobiety nie były wytykane palcami. Swobodnie mogły przechadzać się po mieście i oferować swoje usługi. Aby nie pomylić ich z innymi, „zwykłymi” kobietami, prostytutki nosiły buty na wysokim obcasie.

2. U kobiet, które karmią piersią wydzielają się hormony analogiczne do tych, które wydzielają się podczas stosunku. To dlatego w pierwszych miesiącach po porodzie wiele mam ma problem z obniżonym libido.

3. Endorfiny, które wydzielają się podczas seksu oddziałują na te same strefy mózgu co narkotyki, np. heroina.

4. Niektóre lwy są w stanie kopulować nawet do 50 razy w ciągu dnia.

5. Człowiek ma średnio 11 partnerów seksualnych w ciągu swojego życia. Według statystyk, najczęściej seks uprawiają Grecy. Ale ciebie i tak pewnie bardziej interesuje odpowiedź na pytanie kto wyrabia twoją normę…

6. Miłośnicy kawy uprawiają seks częściej i czerpią z niego więcej przyjemności. Dzieje się tak, ponieważ kawa oddziałuje na te strefy mózgu, które odpowiadają za pobudzenie seksualne.

14 krótkich ciekawostek o seksie

7. Pierwsza prezerwatywa miała być wytworzona w Chinach, a swoją współczesną nazwę zawdzięczać dr. Condomowi, który skonstruował prezerwatywę dla angielskiego króla Henryka VIII. Historycy są jednak zgodni, że taki doktor nigdy nie istniał.

8. Seks bez prezerwatywy jest zdrowszy. Oczywiście jeśli ma się jednego, stałego partnera. Podczas stosunku organizmy kochanków wymieniają się hormonami, a to ma dobry wpływ na zdrowie. Oprócz tego mikroflora organów płciowych „dostraja się” do organów partnera, a częste zmiany osobowe w łóżku destabilizują tę mikroflorę.

9. Im częściej kobieta uprawia seks, tym większą ma na niego ochotę. Ma to związek z podwyższeniem poziomu testosteronu w jej organizmie.

10. Wielu mieszkańców Afryki za idealny uważa „suchy seks”. W tym celu przed stosunkiem usuwa się śluz z organów płciowych kobiet (np. wycierając go trawą). Taki seks jest według afrykańskich mężczyzn przyjemniejszy. Jak łatwo się domyślić, jest to jedna z przyczyn chorób przenoszonych drogą płciową szalejących na czarnym lądzie. Brak naturalnego nawilżenia sprzyja otarciom, ranom oraz pęknięciom prezerwatywy (o ile jej w ogóle używają).

11. Najtańsze prostytutki mieszkają w indyjskiej miejscowości Petrapole. Kupić usługę można tam już za 10 rupii, czyli jakieś 60 groszy.

12. Najgroźniejszego (zależy dla kogo) seksu można spróbować w Hongkongu. Specjalne prostytutki zapraszają klienta do łódki i w trakcie stosunku zanurzają głowę w wodzie. Gdy dziewczyna zaczyna się zachłystywać wodą, w jej pochwie dochodzi do skurczy, które dostarczają mężczyźnie nowych wrażeń. Najważniejsze to skończyć w porę i wyciągnąć prostytutkę z wody.

13. Nieszczęśliwi właściciele małych penisów mogą mówić, że po prostu reprezentują kanon urody ze starożytnej Grecji. Tam duże pały uważano za śmieszne i groteskowe. Każdy Grek chciał mieć małego członka.

14. Rosyjska i radziecka aktorka Aleksandra Jabloczkina (1866 – 1964) nigdy nie wyszła za mąż i do starości była dziewicą. Pewnego razu zapytała swoją koleżankę po fachu Fainę Raniewską na czym polega ten cały seks i jak to się robi. Odpowiedź Raniewskiej ją zaszokowała i z przejęciem powiedziała: „O Boże! I to wszystko bez narkozy!”.

14 krótkich ciekawostek o seksie

Najnowsze wiadomości:
Sex randki Katowice
Chcesz się umówić na randkę w Katowicach? Nie wiesz, gdzie szukać chętnych osób? Odwiedź Swinghub.pl i już teraz spotkaj się z innymi fanami seksu.
19 sie 2020, 17:02:35 Sex randki Kraków
Umów się na udaną sex randkę w Krakowie! Już teraz dołącz do społeczności Swinghub.pl. Odnajdź najlepsze laski i facetów w Twojej najbliższej okolicy!
19 sie 2020, 16:59:53 Sex randki Olsztyn
Przestań błądzić w poszukiwaniu towarzystwa na wieczór. Już teraz dołącz do społeczności Swignhub.pl i umów się w Olsztynie na ostre sex spotkanie!
19 sie 2020, 16:56:31 Sex randki Białystok
Poszukujesz w Białymstoku osób chętnych na jednorazowe spotkania? A może interesują Cię dłuższe relacje? Zarejestruj się już teraz na Swinghub.pl!
19 sie 2020, 16:52:21 Sex randki Kielce
Dołącz do rosnącej społeczności Swinghub.pl – odnajdź idealnych partnerów na sex randkę w Kielcach i baw się tak, jak lubisz najbardziej!
19 sie 2020, 16:50:00 Zobacz wszystkie newsy